Komlós Budapest: Gyerekszerelem. Színes mázzal festett kerámia. Kopásn... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/439/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~1000005/Komlos-Budapest-Gyerekszerelem-Szines-mazzal-festett-keramia-Kopasnyomokkal-Jelzett-m-22-~II2883535
2883535
11011
439
Art-ceramics
Beschreibung: Komlós Budapest: Gyerekszerelem. Színes mázzal festett kerámia. Kopásnyomokkal. Jelzett. m: 22 cm, falra akasztható, kis kopás.
: karap_norbert