Tissot Rock Watch női karóra, quartz, elemcserére szorul, sérült bőrsz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/439/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Uhren~1000011/Tissot-Rock-Watch-noi-karora-quartz-elemcserere-szorul-serult-borszijjal-eredeti-dobozab~II2873364
2873364
12051
439
11000
Watches
Beschreibung: Tissot Rock Watch női karóra, quartz, elemcserére szorul, sérült bőrszíjjal, eredeti dobozában d: 22 cm
: nagy_andras