Girard-Perregaux kézi felhúzós, art deco férfi karóra. Kissé sérült sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/439/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Uhren~1000011/Girard-Perregaux-kezi-felhuzos-art-deco-ferfi-karora-Kisse-serult-szamlappal-mukodo-~II2815788
2815788
11949
439
90000
Watches
Rufpreis:
90 000 HUF 243,24 EUR , 264,71 USD
Beschreibung: Girard-Perregaux kézi felhúzós, art deco férfi karóra. Kissé sérült számlappal, működő, jó múszaki állapotban, bőr szíjjal. 21x25 mm
: nagy_andras