11872.
439. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Kőműves László: Art Deco korongozó. Terrakotta, jelzett, kopásnyomokkal, 1930 körül, m: 27 cm