Dunhill fém öngyújtó, alján jelzett, tetején P.B. monogrammal, apró ko... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/439/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~1000014/Dunhill-fem-ongyujto-aljan-jelzett-tetejen-PB-monogrammal-apro-kopasnyomokkal-nincs-fe~II2884348
2884348
12470
439
Flea Market
Beschreibung: Dunhill fém öngyújtó, alján jelzett, tetején P.B. monogrammal, apró kopásnyomokkal, nincs feltöltve. 6,5x1x2 cm
: nagy_andras