Chic Parisien (női divatkép), 1900 körül. Színes litográfia, papír, je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/439/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~1000004/Chic-Parisien-noi-divatkep-1900-korul-Szines-litografia-papir-jelzes-nelkul-Szep-C3~II2881277
2881277
10505
439
Engravings
Beschreibung: Chic Parisien (női divatkép), 1900 körül. Színes litográfia, papír, jelzés nélkül. Szép állapotban. Üvegezett műanyag keretben. 39x29 cm.
: nagy_andras