10380.
439. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
VaályGyörgy? jelzéssel: Enterör. pasztell, papír, jelzett, 28x23cm, üvegezett keretben.