10364.
439. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Urbántsek jelzéssel: Csendélet, 1930. Akvarell, papír, 33x49 cm. Üvegezett fakeretben.