Sassy jelzéssel: Folyópart fákkal. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/439/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~1000002/Sassy-jelzessel-Folyopart-fakkal-Olaj-vaszon-Dekorativ-uvegezett-fakeretben-a-kereten-ki~II2884574
2884574
10348
439
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Sassy jelzéssel: Folyópart fákkal. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben, a kereten kisebb sérülésekkel, 50x35 cm
: nagy_andras