Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon, 30x40 cm. https://www.darabanth.com/de/fernauktion/439/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~1000002/Olvashatatlan-jelzessel-Tanya-Olaj-vaszon-30x40-cm~II2798689
2798689
10434
439
900
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
900 HUF 2,43 EUR , 2,65 USD
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon, 30x40 cm.
: pk