Jelzés nélkül. Városi utca. Akvarell, papír, üvegezett keretben 40x29... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/439/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~1000002/Jelzes-nelkul-Varosi-utca-Akvarell-papir-uvegezett-keretben-40x29-cm~II2873279
2873279
10457
439
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
7 000 HUF 18,92 EUR , 20,59 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül. Városi utca. Akvarell, papír, üvegezett keretben 40x29 cm
: nagy_andras