10469.
439. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
900 HUF
2,43 EUR, 2,65 USD
Jelzés nélkül: Női portré. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 53x27,5 cm