10454.
439. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 35,5×25,5 cm