10334.
439. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
42 000 HUF
113,51 EUR, 123,53 USD
Friedrich Geiler (1946-): Elliptoid formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 2/3 számozással. Üvegezett fakeretben. 65x24 cm