10353.
439. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Fein jelzéssel: Velencei részlet. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×34,5 cm