10399.
439. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Dienes jelzéssel: Kanyargó út. Akvarell, papír. Kissé sérült (hajtásnyommal). Fakeretben, 21×35,5 cm