Victor Vasarely (1908-1997): Pentaton dallam. Szitanyomat, papír. Jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/439/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Victor-Vasarely-1908-1997-Pentaton-dallam-Szitanyomat-papir-Jelzett-sorszamozott-20028-U~II2853031
2853031
10306
439
220000
Rufpreis:
220 000 HUF 594,59 EUR , 647,06 USD
Beschreibung: Victor Vasarely (1908-1997): Pentaton dallam. Szitanyomat, papír. Jelzett, sorszámozott 200/28. Üvegezett keretben . 58x44 cm
: pk