Sütő János (1933-2019): Kárpátaljai táj. Olaj, karton. Jelzett. Hátold... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/439/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Suto-Janos-1933-2019-Karpataljai-taj-Olaj-karton-Jelzett-Hatoldalan-autograf-felirat~II2883968
2883968
10258
439
90000
Rufpreis:
90 000 HUF 243,24 EUR , 264,71 USD
Beschreibung: Sütő János (1933-2019): Kárpátaljai táj. Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 80x59 cm / Oil on board, signed, framed.
: nagy_andras