10477. 439. Gelaufene Fernauktion Ex libris - Kleingrafik
3 000 HUF
0 HUF
Révész Kornél (1885-1944): "365 szerencsés napot kívánok!" (Újévi üdvözlet, 1937). Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán pecséttel, 13x9,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : bk