13554.
439. Gelaufene Fernauktion
Foto
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
cca 1920-1940 Vegyes csoportképek: iskolai osztályképek, levente jelvényes sapkát viselÅ‘ fiúk, családi fotó; össz. 8 db kartonra kasÃrozott fotó, közte több Kalmár Sándor ill. Korda Sándor pesterzsébeti fényképészek műtermébÅ‘l. Vegyes, nagyrészt viseltes, sérült állapotban.