1972 Kádár János, Aczél György, Németh Károly a 2-es metró II. szakasz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/439/kategorien~Fotografie/Foto~1000023/1972-Kadar-Janos-Aczel-Gyorgy-Nemeth-Karoly-a-2-es-metro-II-szakaszanak-atadasan-Kar~II2884883
2884883
13194
439
6500
Photo
Rufpreis:
6 500 HUF 17,57 EUR , 19,12 USD
Beschreibung: 1972 Kádár János, Aczél György, Németh Károly a 2-es metró II. szakaszának átadásán, Karai Sándor pecséttel jelzett fotója, 18×24 cm
: bk