13523.
439. Gelaufene Fernauktion
Foto
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
1937 Bessenyői Bessenyő család aranylakodalmat ünnepel, katonatisztek, Budapest Kistemplom utca, Kaulich Rudolf pecséttel jelzett fotója, hátoldalon feliratozva, sérülésekkel, szakadással, 18×24 cm