Hamvay Ödön: Damjanich János élete története és szemelvények nejéhez intézett leveleiből. Ifjusági Könyvtár. Bp., 1904., Rákosi Jenő. A szerző NYOMTATOTT DEDIKÁCIÓJÁVAL Damjanich János özvegyének. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.