18676.
439. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Kankowszky, Tamás: Kamera und Kunst. Bp., 1946., Georg Vajna und Co.,(New York, Transatlantic Arts-ny.), 12 p.+96 (fekete-fehér fotók) t. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a képek alatt kézzel írt képcímekkel.