B. Eötvös József költeményei. Székely Bertalan és Keleti Gusztáv rajzaival.
Első kiadás. Budapest, 1869. Ráth Mór 73 p. 2 t. Kiadói, festett és aranyozott, egészvászon-kötésben. Kissé foltos.