Wedgewood porcelán teás Kávés készlet. Hiányos. Hat személyes. Aranyoz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Wedgewood-porcelan-teas-Kaves-keszlet-Hianyos-Hat-szemelyes-Aranyozott-jelzett-hibatlan~II2832491
2832491
11730
438
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Wedgewood porcelán teás Kávés készlet. Hiányos. Hat személyes. Aranyozott, jelzett, hibátlan. A kanna nem Wedgewood, hanem Schrinding
: karap_norbert