11549. 438. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
Régi Hollóházi váza, keménycserép, jelzett: Hollóháza felirat, Szakmáry feliratú holló, fenyő, körülötte Hollóháza felirat. Kopásokkal, m: 14,5 cm, d: 12,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert