Metzler Orloff porcelán csibéknek hegedülő fiú, kézzel festett, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Metzler-Orloff-porcelan-csibeknek-hegedulo-fiu-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal~II2861431
2861431
11643
438
Beschreibung: Metzler Orloff porcelán csibéknek hegedülő fiú, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 18 cm, h: 16 cm
: nagy_andras