Fischer antik kisméretű váza, jelzett, kopásnyomokkal, szájpereme rest... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Fischer-antik-kismeretu-vaza-jelzett-kopasnyomokkal-szajpereme-restauralt-m-11-cm~II2860500
2860500
11588
438
Beschreibung: Fischer antik kisméretű váza, jelzett, kopásnyomokkal, szájpereme restaurált. m: 11 cm
: karap_norbert