11653. 438. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
Dresden porcelán áttört tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, kis lepattanásokkal, m: 7,5 cm, d: 13,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert