Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 23c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Antik-Oherendi-viragmintas-tanyer-jelzett-Des-78-kopasokkal-d-23cm~II2795392
2795392
11415
438
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 23cm
: karap_norbert