31956.
438. Gelaufene Fernauktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
~1980. "VIII. K. táj. futóverseny - I. csapata" részben aranyozott bronz emlékplakett gravírozva, eredeti dísztokban (58x58mm) T:XF kissé kopott aranyozás, karc