cca 1910 Magyar katonatiszt (százados) portréja, egyenruhában, kardboj... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Militaria~1000002/cca-1910-Magyar-katonatiszt-szazados-portreja-egyenruhaban-kardbojttal-nagymeretu-foto-ka~II2828107
2828107
17117
438
Military
Rufpreis:
1 400 HUF 3,78 EUR , 4,12 USD
Beschreibung: cca 1910 Magyar katonatiszt (százados) portréja, egyenruhában, kardbojttal; nagyméretű fotó kartonon, sarkain kissé sérült, 20x13 cm
: hsz