17388. 438. Gelaufene Fernauktion Landkarten
4 000 HUF
0 HUF
cca 1931 Bükk-hegység térképe, 1:50.000, Kirándulók térképe 7., Bp. , M. Kir. Királyi Állami Térképészeti Intézet, vászon, kis kopással, 68×76 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk