13919.
438. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
1932-1954 Emlékkönyv, benne bejegyzések, rajzok, akvarellkép (Gáspár Lajos jelzéssel). Egészvászon-kötésben, kartontokban.