14629.
438. Gelaufene Fernauktion
Foto
2 000 HUF
cca 1920-1940 Lányiskolai csoportkép (VIII. ker. Práter u. Községi Polgári Leányiskola), kartonra kasírozott fotó, jelzett (Brunhuber udv. és kam. fényképész, Bp.), hátoldalán a képen szereplők névsora, a kartonon sérüléssel, 17x11 cm