cca 1900-1910 Vegyes keményhátú fotó tétel, 9 db, közte sérült és kopo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Foto~500023/cca-1900-1910-Vegyes-kemenyhatu-foto-tetel-9-db-kozte-serult-es-kopott-is-16x8-cm-es-10~II2872063
2872063
14491
438
Photo
Beschreibung: cca 1900-1910 Vegyes keményhátú fotó tétel, 9 db, közte sérült és kopott is, 16x8 cm és 10x6 cm közötti méretben
: karap_norbert