14601.
438. Gelaufene Fernauktion
Foto
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
1903 Szentesi főgimnázium érettségi vizsgát tett tanulói, tablófotó, pecséttel jelzett (özv. Hegedüs Vilmosné, Szentes), sérült kartonon (szakadás, sarokhiány), 26x19,5 cm