12124.
438. Gelaufene Fernauktion
Antik
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Turi Endre (1935 - ): Női alak, tűzzománc, fémlemez, jelzés nélkül, XX. sz. vége. 21x14 cm Fakeretben, keret alján Pannonhalma feliratú kerámia plakettel (d: 4 cm).