3 db jelzett kínai orvosságos üveg. Faragott korall. Egyik kissé sérül... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~2500102/3-db-jelzett-kinai-orvossagos-uveg-Faragott-korall-Egyik-kisse-serult-masik-dugo-nelkul~II2856652
2856652
12081
438
Antique
Beschreibung: 3 db jelzett kínai orvosságos üveg. Faragott korall. Egyik kissé sérült, másik dugó nélkül 65 mm
: nagy_andras