20335.
438. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
38 000 HUF
102,70 EUR, 111,76 USD
Ezüst (Ag) doboz, fa betéttel, fedelén nemesi koronás M.S. monogrammal. Jelzett, kis kopással, bruttó: 252,9 g, 12,5x8,5x3,5 cm