20103.
438. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Ezüst (Ag) díszkanál, holland szélmalom motívummal. Jelzett, kissé kopott, nettó: 7,5 g, h: 8,5 cm