20005.
438. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
95 000 HUF
2 db nagyméretű ezüst (Ag) doboz, fa betéttel (az egyik betét kissé sérült, kopott). Jelzettek, kopásnyomokkal, bruttó: 963,7 g, 20x17x6 cm és 19x13,5x4,5 cm