11100.
438. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 000 HUF
10
Raimondi, Marcantonio után, XIX. sz ismeretlen művész alkotása: Herkules és Anteusz. Heliogravűr, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben, kereten apró sérüléssel. 32,5*21,5 cm