Garde impérial, types militaires. Színezett litográfia, papír. Jelzés... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/Garde-imperial-types-militaires-Szinezett-litografia-papir-Jelzes-nelkul-Uvegezett-fake~II2831880
2831880
11170
438
Engravings
Beschreibung: Garde impérial, types militaires. Színezett litográfia, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 44,5x33 cm
: pk