10728.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Tószegi Irma jelzéssel: Rőzsét szedő nő. Olaj, vászon, sérült keretben,63x31 cm