Spelsberg 1954 jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, farost. Dekoratív, kis... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Spelsberg-1954-jelzessel-Hegyvideki-taj-Olaj-farost-Dekorativ-kisse-serult-fakeretben-4~II2870649
2870649
10683
438
14000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
14 000 HUF 37,84 EUR , 41,18 USD
Beschreibung: Spelsberg 1954 jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 47x62 cm.
: pk