Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
5 000HUF
11
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
S. Erdőd (?) jelzéssel, XIX. sz. második fele: Vitorlás a holland partoknál. Olaj, vászon, sérült. Hátoldalán töredékes címkén német nyelvű felirattal. Dekoratív, sérült fakeretben. 18x29 cm