10745.
438. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Romanello jelzéssel: Velencei részlet. Olaj, falemez. Dekoratív keretben, 43x28,5 cm.