Rákosi jelzéssel (Rákosi Uitz János?): Libapásztorlányok. Olaj, karton... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Rakosi-jelzessel-Rakosi-Uitz-Janos-Libapasztorlanyok-Olaj-karton-Dekorativ-fakeretben~II2866063
2866063
10578
438
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Rákosi jelzéssel (Rákosi Uitz János?): Libapásztorlányok. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 25×39 cm.
: pk